Kevin Aarts

“Ik ben nooit uitgeleerd en altijd op zoek naar de beste versie van mijzelf.”

Mijn naam is Kevin. Van jongs af aan ben ik altijd al bezig geweest met sport en bewegen en momenteel ben ik nog iedere week op het voetbalveld te vinden.

Naast voetbal houd ik mij dagelijks bezig met fitness en probeer ik goed en gezond te leven. Tijdens mijn opleiding aan het CIOS ben ik mij meer gaan interesseren in het menselijk lichaam. Ook door de vele blessures die ik zelf heb gehad, heb ik ervoor gekozen om direct door te gaan met de opleiding tot fysiotherapeut, om op die manier ook andere mensen te kunnen helpen.

Na het afronden van de cursus neurorevalidatie, heb ik mijzelf geschoold in het behandelen van mensen met niet aangeboren hersenletsel.

Wat vind ik een mooie uitdaging in mijn vak?

Dat je nooit bent uitgeleerd. Er zijn altijd weer nieuwe inzichten en wetenschappelijke theorieën, die het werk interessant houden. Het blijft altijd een leuke uitdaging om bij lastige casuïstiek uit te zoeken waar de klachten door ontstaan, waarna we in samenspraak met de patiënt een passende oplossing kunnen gaan vinden.

Wat beweegt mij om fysiotherapeut te zijn?

Het motiveert mij om mensen met lichamelijke klachten te helpen bij het herstel, zodat zij hun dagelijkse activiteiten weer zo ‘normaal’ mogelijk kunnen oppakken. Wanneer patiënten na lange tijd weer kunnen doen wat ze tijdens de periode van blessureleed niet hebben kunnen doen, ben ik een gelukkig mens. Daarnaast vind ik het heel mooi om te zien als patiënten echt de drive en motivatie hebben om van hun revalidatie een succes te maken.

Specialismen:

  • Algemeen fysiotherapeut
  • Neurorevalidatie

Aandachtsgebieden:

  • Sportblessures
  • Niet aangeboren hersenletsel

Werkzaamheden naast fysiotherapie:

Netwerken: